KSAdvertiser – ogłoszenia na Joomla! 1.5-2.5

Arkadiusz Meszka    26 lutego 2013 | Ostatnia modyfikacja: 26 lutego 2013

Komponent KSAdvertiser (KISS Advertiser) pozwala nam na Joomla! 1.5-2.5 stworzyć rozbudowany i zarazem prosty w obsłudze system ogłoszeniowy.

Stronę główną ogłoszeń możemy wyświetlać na kilka różnych sposobów, które prezentują kategorie i podkategorie. Możliwa jest instalacja modułu wyświetlającego ostatnio dodane ogłoszenia.

Przy dodawaniu ogłoszeń jest wiele różnorakich opcji, jak wstawianie zdjęć, linków, wybranie typu ogłoszenia (na sprzedaż, kupię, usługi itp.), opcje dostawy, wybór opcji włączenia lub wyłączenia formularza kontaktowego, za pomocą którego zainteresowani mogą skontaktować się z ogłoszeniodawcą.

Ponadto osoby ceniące swoją prywatność mogą ukryć wyświetlanie adresu. Wtedy będzie on widoczny tylko dla administratora.

KSAdvertiser posiada wbudowany system płatności PayPal, dzięki czemu możemy uruchomić płatne ogłoszenia.

Co do uprawnień, można włączyć dodawanie ogłoszeń dla wszystkich, a można też pozwolić na to tylko osobom, które się zarejestrują.

W panelu administracyjnym mamy do wyboru wiele dodatkowych opcji, jak ustalanie typów i rozmiarów dopuszczalnych plików dodawanych do ogłoszeń i ilości tych plików. Administrator może zadecydować, czy chce być informowany o nowo dodanych wpisach, czy też nie.

Komponent posiada tłumaczenie na język polski, które można pobrać na stronie twórców. Niemniej jednak podczas testowania u mnie tłumaczenie działało tylko w panelu admina, więc front przetłumaczyłem sam. Gdyby ktoś potrzebował, wystarczy dać znać.

Więcej informacji i możliwość pobrania znajdują się tutaj.

Udostępnij wpis
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

6 komentarzy

 1. zbigniew pisze:

  Doskonała informacja. Czy moge prosić o spolszczenie frontendu.
  Pozdrawiam

 2. Rafał pisze:

  Ja również proszę o spolszczenie frontu. Pozdrawiam serdecznie.

 3. Marta pisze:

  również poproszę o spolszczenie frontu

 4. Marta pisze:

  po zainstalowaniu spolszczenia wszytsko działa jak należy.

 5. Iza pisze:

  Czy mogę prosić o spolszczenie? Pozdrawiam.

 6. Iza pisze:

  Dziekuję bardzo za spolszczenie. Oczywiście się bardzo przydało! Wszystkio działa rewelacyjnie. Wystarczy tylko wgrać do odpowiedniego katalogu. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *