O nas

Początki naszego zainteresowania tworzeniem stron internetowych i projektowaniem graficznym sięgają 2010 roku. Profesjonalnie zaś robimy to od 2012 roku. Stworzyliśmy ponad 200 stron internetowych oraz kilkaset logotypów, bannerów i ulotek.

Tworzymy zarówno małe strony internetowe, jak i większe, np. blogi czy portale (portale najczęściej oparte o silnik WordPress lub Joomla!, na życzenie również Drupal).

W naszej ofercie znajdują się także sklepy oparte o WordPress + WooCommerce (naszym zdaniem jest to najskuteczniejsza platforma) oraz Prestashop. Jesteśmy również otwarci na prace przy innych platformach.

Mocno angażujemy się w każdy projekt, staramy się jak najlepiej poznać potrzeby każdego klienta i na każdym etapie służymy radą i pomocą.

Posiadamy zadowolonych klientów w całej Polsce (m.in. Warszawa, Kraków, Kołobrzeg, Łódź, Rzeszów), a także w wielu krajach Europejskich (Wielka Brytania, Niemcy, Belgia, Ukraina).

Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne, jak i firmy.

Większość zleceń realizujemy zdalnie, w razie potrzeby oferujemy dojazd do klienta lub spotkanie w naszym biurze.

Zachęcamy do zapoznania się poniżej z naszymi umiejętnościami.

Kliknij tutaj, aby wypełnić formularz informacyjny.

 

Kasia

mgr Katarzyna Meszka

Adobe Photoshop Adobe Illustrator Adobe InDesign Adobe Photoshop Lightroom Adobe Camera Raw Adobe Bridge Graphic Design Asana

Portfolio Katarzyny Meszki na Adobe Stock: Adobe Stock - Katarzyna Meszka

Arek

mgr Arkadiusz Meszka

HTML (HTML5) CSS (CSS3) LESS SASS Bootstrap Javascript jQuery, jQuery UI AngularJS PHP MySQL WordPress WooCommerce Joomla! Prestashop Git Asana