design element

Federacja Polskich Banków Żywności

Niniejszym zaświadczamy, że firma Clivio w 2017 roku zrealizowała dla Federacji Polskich Banków Żywności zamówienie polegające na stworzeniu strony internetowej www.bankizywnosci.pl. Zlecenie zostało zrealizowanie profesjonalnie i terminowo. Spełnione zostały wszelkie oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu świadczonych usług i szczerze rekomendujemy firmę Clivio jako kreatywnego i rzetelnego wykonawcę stron internetowych.

Pobierz plik design element
design element

ZESPÓŁ IPF, AGORA S.A

Współpraca z firmą Clivio przebiega bardzo dobrze. Wykonywane projekty stron internetowych stoją na odpowiednim do naszych potrzeb poziomie, zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i wizualnym. Cieszy nas szybki i rzeczowy kontakt , jakość realizowanych projektów oraz błyskawiczne reagowanie na nasze potrzeby. Dużym atutem współpracy z Clivio jest stosunek cen do jakości i czasu dostarczenia usług.

design element
design element

TYMON WRONA, PREZES ZARZĄDU ORGIN SP. Z O.O.

Niniejszym zaświadczamy, że firma Clivio w 2014 roku zrealizowała dla Orgin Sp. z o.o. zamówienie polegające na stworzeniu strony internetowej dla biura projektowego i działu zarządzania nieruchomościami.

Zlecenie zostało zrealizowanie profesjonalnie i terminowo. Spełnione zostały oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym. Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu świadczonych usług oraz doceniamy umiejętność odpowiedzi na zmieniające się potrzeby klienta.

Rekomendujemy firmę Clivio jako kreatywnego i solidnego wykonawcę stron internetowych.

Pobierz plik design element
design element

RAFAŁ DIANZENZA – WŁAŚCICIEL FUN FAN

W przeszłości współpracowałem z osobami zajmującymi się projektowaniem stron internetowych, umieszczaniem ich na serwerze itp. Niestety nie wspominam tej współpracy miło. Takie firmy kojarzyły mi się głównie z niedotrzymywaniem terminów realizacji

Wszystko zmieniło się kiedy rozpocząłem współpracę z firmą CLIVIO. Od samego początku wszystko było prowadzone w sposób bardzo profesjonalny. Terminowość, elastyczność, dbałość o wszystkie detale to tylko niektóre zalety wyżej wspomnianej firmy.

Pracownicy firmy z ogromną precyzją podchodzili do Naszych pomysłów i korzystając ze swojego doświadczenia tworzyli projekty dopasowane do obecnych standardów.

Polecam CLIVIO jak rzetelną, profesjonalną firmę potrafiącą sprostać każdemu zadaniu i najbardziej wymagającym klientom.

Pobierz plik design element
design element

Multika - Rzeszów

W codziennej pracy stawiamy sobie bardzo wysokie wymagania, by w pełni zaspokoić oczekiwania naszych klientów. Tego samego – profesjonalizmu, rzetelności, terminowości i odpowiedzialności – oczekujemy od naszych kontrahentów.

Współpraca z firmą Clivio w pełni zaspokaja nasze wymagania. Proponowane pomysły kreatywne i rozwiązania techniczne nadążają za aktualnymi trendami, zawsze możemy liczyć na fachowe porady, rozwianie wszelkich wątpliwości, życzliwe podpowiedzi i sugestie, co można zrobić, by strony internetowe wyglądały ładnie, by były atrakcyjnie postrzegane przez „roboty” wyszukiwarek.

design element
design element

AGATA SIUDA, GREEN PRO INVEST

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Clivio. Komunikacja z Panem Arkadiuszem była szybka i sprawna. Zawsze służył radą i nowymi pomysłami. O moim zaufaniu do firmy może świadczyć fakt, że zleciłam im już kilka projektów, m.in strona internetowa czy wzór  wizytówek. Wszystkie spełniły moje wymagania,  wykonane profesjonalnie i w ciekawy, niesztampowy sposób. Gorąco polecam!

design element
design element

WANDA KUCHARSKA, WŁAŚCICIEL FIRMY EKO PRODUCTS

Serdecznie polecam usługi firmy Clivio Katarzyna Meszka. Współpraca z Panem Arkiem to czysta przyjemność. Dostosowuje się do Klienta rzetelnie doradzając oraz poświęcając mnóstwo uwagi przy wykonywanych projektach. Ponadto wspaniały kontakt na każdym etapie zlecenia oraz niesamowita cierpliwość w stosunku do naszych uwag. Projekty wykonane przez Pana Arkadiusza są wizytówką naszej firmy.

design element
design element

MARCIN KUSIDEŁ, POZYTYWNE MEDIA

Współpraca z firmą Clivio przebiega bardzo pomyślnie. Strona internetowa spełnia nasze wymagania i jest zrobiona w nowoczesnym stylu, komunikacja podczas realizacji projektu była szybka i precyzyjna. Cena również bardzo przystępna. Firma godna polecenia.

design element
design element

KATARZYNA DOMAGAŁA, D&W FLORAL DESIGN

W imieniu D&W Floral Design pragnę serdecznie podziękować firmie Clivio za wykonanie strony internetowej www.floraldesign.pl

Szczególne wyrazy uznania składam na ręce Pana Arkadiusza, który wykazał się niezwykłą kreatywnością oraz zaangażowaniem w realizację powierzonego zlecenia, spełniając wszelkie oczekiwania. Współpracę na każdym etapie cechowały: doskonała komunikacja, profesjonalizm a przede wszystkim trafność doradzanych rozwiązań.

Z pełnym przekonaniem polecam firmę Clivio jako rzetelnego partnera, oferującego w przystępnej cenie wysoki standard usług i terminowość realizacji.

Pobierz plik design element
design element

MARCIN KAMIŃSKI, M&M SUITS

Firma w błyskawicznym tempie wykonała zlecenie. Kontakt bardzo dobry, odpowiedź na maile była za każdym razem niemal natychmiastowa. Ponadto usługa została wykonana w rozsądnej cenie. Cenię profesjonalizm i zaangażowanie, z jakimi firma Clivio podchodzi do klienta. Polecam wszystkim!

Pobierz plik design element
design element

STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW DAWNEJ BRONI I BARWY

Przedmiotem współpracy była konwersja strony internetowej z Joomla do WordPress. Realizacja absolutnie wzorowa, firma wywiązała się ze wszystkiego w 100%. Kontakt w trakcie trwania całego projektu więcej niż dobry, każda prośba, usterka usuwane były i są w okresie gwarancji niemal natychmiast. To co najważniejsze, to możliwość negocjacji niemal każdego elementu realizowanego projektu i jeżeli coś jest niemożliwe do wykonania Clivio proponuje działania zastępcze, często lepsze od oryginalnych! Jeżeli w przyszłości będziemy potrzebować pomocy z zakresu prowadzenia strony www wybór będzie oczywisty.

design element
design element

MICHAŁ ŚRODEK, SPLASH MEDIA

Pana Arkadiusza mogę polecić w szczególności jako człowieka pracowitego, cierpliwego i poszukującego nowych rozwiązań. Po otrzymaniu ode mnie nie całkiem jasnych wytycznych, zabrał się do pracy i szybko przedstawił swoją propozycję. Praca nad stroną trwała kilka tygodni, jednak termin wynikał z ogromnych ilości konsultacji, które przeprowadziliśmy, masy nowych pomysłów z mojej strony i sporej kompleksowości projektu. Przez cały ten czas Pan Arkadiusz nie tylko cierpliwie dostarczał kolejnych rozwiązań, podpowiadał najlepsze wyjścia z problemów, ale także wykazywał się inicjatywą godną podziwu. Komunikował się przy tym w sposób klarowny i przejrzysty dla przeciętnego użytkownika komputera – do gotowego projektu strony dostarczył nawet spersonalizowaną instrukcję jej obsługi.

Po zakończeniu pracy uprzejmość Pana Arkadiusza zapewniła mi fachową obsługę i serwis mojej witryny – wszelkie moje wątpliwości bądź problemy natychmiastowo zdobywały odpowiedź i rozwiązanie. Nawet po zakończonym projekcie klient nie pozostaje sam, a Pan Arkadiusz wie jak zatrzymać klienta na stałe – nie bez przyczyny korzystałem z jego pomocy przy tworzeniu kolejnego serwisu. Wybierając clivio.pl mamy do czynienia nie tylko z fachowcem, ale także z uczciwym i rzetelnym człowiekiem, którego polecam!

Pobierz plik design element
design element

K. BENTKOWSKI, WARSZAWA

Firmę zajmująca się budową stron www szukałem dość długo,  przeglądając strony firm zajmujących się budową stron. Miałem witrynę zaniedbaną i o bardzo małej możliwości administrowania.

Po korespondencji z  firmami o podobnym profilu działalności, wyrobiłem sobie pogląd o ich profesjonalizmie z zakresu informatyki i oraz o poziomie obsługi klienta.

Tylko firma Clivo spełniła moje rygorystyczne wymagania. Pracujący w niej pasjonaci okazali poziom cierpliwości i uprzejmości wobec moich tysięcy pytań i życzeń równy swojej wiedzy.

Dostępni mailowo o każdej niemal porze,  w krótkim czasie sprawili, ze moja strona jest nowoczesna, przyjazna internautom i zaskakuje łatwością administracji.

Zdecydowanie polecam.

design element
design element

M. Dziewulski

Wykonawca niezwykle rzeczowy i kontaktowy. Sam zaproponował inne rozwiązanie niż przewidywało zlecenie i był to strzał w dziesiątkę. Otwarty na pomysły, szybki w realizacji, profesjonalny. Do tego wynegocjowana gwarancja i pomoc techniczna na dobrych warunkach i cierpliwe porady na etapie wdrażania. Jak będzie taka potrzeba bez wahania skorzystam z jego usług raz jeszcze!

design element
design element

A. OKUNIEWICZ, EKOLOGICZNE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO – HANDLOWE POLONEZ

Korzystam z usług firmy od kilku lat.
Sposób obsługi i współpracy zalecany wszystkim.
Według moich wymagań opracowanie strony ogólnej jak i sklepu bardzo dobre.
Ważna jest też możliwość stałego i szybkiego kontaktu z wykonawcą. A to firma CLIVIO spełnia w 100%.
Polecam wszystkim. Cena i jakość super.

design element
design element

J. FRANEK, POZNAŃ

Szczerze polecam!! Bardzo dobra komunikacja, natychmiastowe odpowiedzi, porady, propozycje, itp. Nareszcie wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami tj. cena i termin realizacji. O takiego wykonawcę portalu mi chodziło. Nazwa serwisu: inzynierowiepolscy.pl. Zobaczcie i przekonajcie się, że nie wciskam kitu.

design element
design element

Jacek Śledziewski, Planto

Clivio stworzyło to dla nas sklep internetowy oraz stronę www. Witryny zostały wykonana szybko, profesjonalnie i co najważniejsze zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

design element
design element

PAWEŁ – PORTAL O PRACY WWW.PRACASTALA.PL

Firma Clivio wykonała dla mnie dwie strony internetowe.
Jestem bardzo zadowolony.
Dostępność. Kultura osobista . Podejście do klienta na najwyższym poziomie.
Z czystym sumieniem polecam tą firmę.

design element
design element

A. GAJDA

Wykonawca godny polecenia: Konkretny i profesjonalny. Strona wykonana profesjonalnie , szybko tanio i na temat!! Fachowa pomoc i konkretne porady co i jak, kontakt bardzo dobry szybkie odpowiedzi na pytania (męczące i nurtujące pytania ???? ) 7 dni w tygodniu ( nie każdy może się tym pochwalić!!!). Fachowo nagrana instrukcja obsługi panelu administracyjnego dzięki której na pewno każdy sobie poradzi z obsługą strony. Serdecznie POLECAM!!!!

design element
design element

AGNIESZKA J.

Bardzo szybko, sprawnie wykonana strona. Firma bierze bod uwagę wszystkie sugestie klienta. Ma swoje ciekawe propozycje. Cena wykonania przystępna. Reasumując profesjonalne wykonanie bo przystępnej cenie.

design element